שבים הביתה

אנו נרגשים להודיע על הצטרפותם של אגדות המועדון; אלון מזרחי ואיציק עזוז לצוות המקצועי של מחלקת הנוער.
בימים קשים אלו, בהם הצבא נלחם על קיומנו ושומר על בטחוננו, הערכים החברתיים שלנו כמועדון משתקפים, אנו רוצים להנחיל לדור הצעיר דרך, שאיפה למצוינות, ולמידה על יסודות הכדורגל מהטובים ביותר שדרכו במועדון שלנו.
כחלק מתפקידם, אלון ואיציק יעבירו אימוני העשרה לשחקני מחלקת הנוער החל מהחטיבה הצעירה, במטרה לקדם את שחקני המחלקה הן בפן המקצועי והן בפן הערכי. איציק עזוז, שחקן הגנה וקפטן הקבוצה בעבר יהיה אחראי על אימוני הגנה בכל קבוצות המחלקה, יבנה תוכניות אימונים, יעביר אימונים, ידריך שחקנים במחלקה. אלון מזרחי, חלוץ נבחרת ישראל ובני יהודה תל אביב יהיה בדומה לאיציק, אך אחראי על נושא ההתקפה, אימוני חלוצים וכו׳. השניים יעבדו בשיתוף פעולה מלא עם המנהלים המקצועיים של המחלקה; תמיר בן עמי, סהר מזרחי וחיים חיו בכדי לשפר את השחקנים.

ערן סאסי, מנכ״ל מחלקת הנוער:״מדינת ישראל עוברת תקופה לא פשוטה, ההתעסקות בכדורגל הופכת שולית, בחרנו אנשי מקצוע מהטובים ביותר, שזורם בהם הוא כתום, שילמדו את הדור הצעיר דרך וערכים. אני יחד עם הנהלת המועדון רואים בפרויקט זה כבעל חשיבות עליונה כאשר המטרה היא להמשיך את בניית מחלקת נוער והפיכתה למובילה המעניקה כלים רבים להצלחה״.